روز هشتم

دیروز،بعد از نوشتن پست قبلی،ی کمی آب ماهیچه به همراه یک لیوان آب انبه خوردم و خواستم ی کمی استراحت کنم.تو عالم خواب و بیداری بودم که احساس کردم،پاهام یهو بی حس شدن و بدنم می لرزه.مامانم رو صدا کردم ،طفلکی به قدری ترسیده بود که نمی دونست چی کار کنه.زنگ زد آژانش و با هم رفتیم بیمارستان کسری.از خونه ی ما تا بیمارستان هم حدود نیم ساعتی فاصله است.رفتیم اورژانس و گفتن فشارت پایینه.بهم ی سرم وصل کردن و ی کمی بهتر شدم و برگشتیم خونه.شب قرص دیازپامم رو خوردم و به کمک قرص، تقریبا گیج خواب شدم و تا ساعت 9 خوابیدم.البته بماند که هم چنان از خوابم لذتی نمی برم.پنج شش باری هم بیدار شدم و قطره تو بینی ام چکوندم و آب خوردم.هم چنان بینی ام گرفته است و از دهنم نفس می کشم که باعث میشه دهنم خشک بشه.امروز سعی کردم چیزهای بیشتری بخورم تا اتفاق دیروز تکرار نشه.از صبح دو لیوان آب آناناس،ی لیوان آب هویج،ی لیوان آب سیب،ی کمی فرنی و ناهار هم سوپ میکس شده خوردم که از بس غلیظ بود،نمی تونستم بخورمش مجبور شدم رقیق ترش کنم تا از بین دندونام رد بشه.

سمن عزیز ازم خواسته که ی کمی راجع به تغییرات ظاهری ام صحبت کنم.اول از همه باید خدمتتون عرض کنم که فعلا ورم دارم(البته دکتر گفتن ورم ات خیلی زیاد نیست)و فکر نمی کنم این قیافه ی نهایی ام باشه.ولی تا همین حالاش،فرم چونه ام به طور کلی عوض شده،گرد شده و ی کمی اومده به سمت جلو،دندون هام  کاملا روی هم قرار گرفتن و انحراف بینی ام هم تا حد زیادی درست شده.البته اون چیزی که خودم حس می کنم با اون چیزی که دیگران میگن،تا حدی متفاوته.همه بهم می گن که فرم چشمات خیلی عوض شده،آقای دکتر هم این و بهم گفتن(گفتند که  بعد از عمل چشمات رو باز کردم و متوجه شدم که فرم چشم هات هم تغییر کرده)خودم به هیچ وجه متوجه این مساله نمی شم.به طور کلی فرم صورت ام با اون چیزی که قبلا بودم تغییر زیادی داشته.حالا دیگه نمی دونم بعد از خوابیدن ورم ها،چه طوری بشه.

 

/ 1 نظر / 41 بازدید
سمن

سلام مریم جان .. مرسی عزیزم که کامل توضیح دادی . مریم جان چیزی که دیگران میگن مهمه ولی همش یک طرف ،خودت از چهره ی جدیدت راضی هستی؟جاهایی هست که راضی نباشی؟ راستی خودت خواسته بودی که انحراف بینیتو درست کنند و در این خصوص صحبت شده بود؟ گوشه های بینی و هم بخیه زدند؟ بینیتو عمل کرده بودی ؟ از طول صورتت هم کم شده؟ مرسی خانمی از وقتی که اختصاص میدی و جواب میدی .