روز هفدهم

از وقتی که جراحی کردم،ی سری خواب های تکراری می بینم.مثلا خواب می بینم تو آسانسور گیر کردم و دارم خفه میشم،یا خواب می بینم یکی داره دهنم رو پر از شن و ماسه می کنه و باز هم دارم خفه می شم.ولی دیشب ی خواب خیلی خوب دیدم،انقدر خوب بود که تا ظهر داشتم بهش فکر می کردم و هر بار هم غرق لذت می شدم.ی خواب رمانتیک بود.ولی تاثیر این خواب ها کوتاه مدته،زودی از یادم میره.این روزها واقعا اتفاق خاصی نمی افته،روزها تکرار روزهای قبله.ولی ی حس تعهدی دارم که  من و نیشگون می گیره و می گه پاشو بیا بنویس،شاید کسی از این نوشته ها استفاده کرد.

امروز از ترس غرغرهای مامانم،به حرفش گوش کردم و تمام ناهار هم رو خوردم.ولی دیگه واقعا نمی تونم صبح ها فرنی بخورم،ی لیوان چای خوردم.میان وعده آب هویج خوردم و ی کوچولو هم عصاره گوشت خوردم.

دارم سعی می کنم،خودم رو با این شرایط هر چه بیشتر وفق بدهم،چون هنوز روزهای زیادی مونده که باید تحمل کنم،نمی تونم به این موضوع دل خوش کنم که نه دیگه کم مونده.مامانم امروز بهم اصرار کرد که پاشیم بریم خونه ی ندا.ولی من ترجیح میدم بمونم خونه،تو این مدت دو بار رفتم بیرون هر دو بار هم سر درد گرفتم و حالم بد شده.دیگه خونه موندن هم واسه ام عادی شده،حتی دل ام هم تو خونه نمی گیره.واقعا،عادت می کنیم.دارم عادت می کنم به دهن بسته،عادت می کنم به کمتر حرف زدن،عادت می کنم به نبودن تارا،نیما.اگر چه این عادت از نوع اون عادت های تلخه.


/ 5 نظر / 49 بازدید
بــــــردگی کلمـــات

فردا سطری ست نانوشته می توان با قلم سیاه سفید نوشت می توان هیچ ننوشت و پوچی سرشت وبلاگ آپدیت شد وقت داشتید تشریف بیارید.

آیدا

سلام مریم جون مرسی از وبلاگ زیبات ارزوی سلامتی واست دارم ایشالا هرچی زودتر خوب شی. من الان 6ماهه که ارتو کردم و عمل بای مکس دارم فک بالام خنده لثه ای داره و فک پایینم عقبه و چونه. دکتر مسگر زاده رو واسه عمل انتخاب کردم با اینکه خونم بندرعباسه و ارتودنسم تو بندر گفته 4 ماه دیگه واسه عمل اماده ای. دندونام مرتبه فقط مشکل چونه و لثه داشتم. نوشته هات بهم دلگرمی میده تا با انگیزه بیشتر به سمت این هدف برم. یه چندتا سوال داشتم که اگه ممکنه جوابشونو بهم بدین. اول اینکه بعد عمل چقد درد داری و ایا دردت خیلی شدیده که نشه تحمل کرد؟ عمل فک بدون بینی هم همون 8میلیون تومنه؟ و ایا بیمارستان کسری عمل کردی که اینقدر گرون واسه یه شب گرفتن؟ (3.5؟؟؟) من یه مقدار با مبلغش مشکل دارم چون کلی هزینه راه و جا و مکان هم دارم بعدنا.و ایا دکتر تخفیف هم میده یا خیر. برای برنامه غذاییت هم لطفا معجون بخور شیر و گردو پسته و اناناس و موز شنیدم خیلی تاثیر داره و مقوی هستش.بوس بوس

مریم

سلام.میخواستم بدونم جراح فکتون دکتر اردتونسی رو بهتون معرفی کردن؟

مریم

یسوال دیگه بیمه چقدر از هزینه رو پوشش میده ؟ اصلا پوشش میده؟ بیمه شما چی بود؟

عاطی

من برا۲۵مردادنوبت جراحی دارم,جلورفتگی فک پایین واتنگی قوس بالا,بشدت ترسیدم وازهمین الان کم آوردم فقط میتونم بگم خوش بسعادتت,میدونی تنهامشکلم اینه من ایلامم دکتربهنیاتهران قراره ۱۲روزتهران هتل باشیم این شرایطوبدمیکنه