روز شانزدهم

امروز ساعت 4 و نیم وقت دکتر داشتم.آقای دکتر دهانم رو معاینه کردن و گفتن که همه چیز خوبه.سوالاتم و پرسیدم و تقریبا به همشون جواب دادن و گفتن هیچ جای نگرانی نیست و همه ی این موارد طبیعی هست.برای 17 مهر ماه بهم وقت دادن که با عکس خدمتشون برسم اگه همه چیز خوب پیش بره دهانم رو برای اون روز باز کنن.دقیقا میشه یک ماه بعد از عمل ام.برگشتنکی تو ترافیک گیر کردیم و ی دو ساعتی تو راه بودیم،واسه همون خیلی خسته شدم و سر درد گرفتم،واسه این بود که پست امروز رو دیر گذاشتم.مرسی از دوستای عزیزم که پی گیرن.

غرنوشت:امروز دل ام هم درد می کنه.مامانم هم از دست ام خیلی عصبانیه ،می گه باید هر چی من می گم گوش کنی و هی غذا بخوری،هی سرم بزنی،ولی واقعا نمی تونم.مگه من بیچاره چقدر ظرفیت دارم؟

/ 2 نظر / 62 بازدید
سمن

سلام مریم جون،شکر خدا که چیزی نبوده .. کلا این عمل سرشار از توهم هست ؛من که هنوز عمل نکردم از الان فکر و خیال دارم چه برسه به تو که عمل کردی و توی بطن ماجرا هستی . عزیزم احتمالا دل درد نیست و معده درد هست چرا که خوب غذا نمی خوری . مواظب زخم معده باش حتما سعی کن در وعده های خیلی کوچیک هم که شده چیزی بخوری که این درد از بین بره چرا که واقعا قابل تحمل نیست و ممکنه خواب راحتی برات نگذاره . مراقب خودت باش خانمی .مرسی از آرزوهای خوبت برای من ،من هم امیدوارم.

مرضیه

خانمی سلام. به مادرت حق بده، نگرانته خوب. اینطوری ادامه بدی ضعیف میشی دختر خوب. دیگه کم کم باید خوب بشی ها! 16 روز گذشته! کم کم باید از خونه نشستن دست برداری و برگردی سر کار و دانشگاه (اگه میری) و ... تحرکتو بیشتر کن تا ورمت بزودتر بخوابه. به ما هم سر بزن دلت بیشتر بگیره [چشمک] شوخی گذشته خوشحالم که همه چی خوب پیش میره. بیشتر به خودت برس. [گل]