سومین روز

امروز سومین روزی که از جراحی ام می گذره.صورت ام نسبت به دیروز باد بیشتری پیدا کرده و مشخص نیست که واقعا چه شکلی شدم.ولی نشانه های امیدوار کننده ای هم تو صورتم دیده میشه مثل این که چونه ام به وضح کوچک تر شده و انحراف بینی ام هم صاف شده.دیروز تو بیمارستان آقای دکتر بهم گفتن که هم فک بالا و هم فک پایین و چونه مورد جراحی قرار گرفته و هم چنین تیغه ی بینی از داخل صاف شده.

غذا خوردن خیلی برام سخته.مدام داخل دهنم پر از ترشح میشه و می چسبه به ته گلوم و باعث سرفه میشه.وقتی هم می خوام با سرم قرقره کنم انقدر به چونه و گردن ام فشار می یاد که نمی تونم این کار رو انجام بدم.از روز اول از بینی ام خونریزی داشتم که الان باعث شده نتونم به درستی نفس بکشم.قطره هم استفاده می کنم.فقط واسه چند دقیقه تاثیر داره و دوباره میشه مثل قبل.احساس می کنم که به درستی نمی تونم مسواک بزنم و این موضع آزارم میده.ی جورایی از مسواک زدن می ترسم.

این دو روز زهرای عزیزم داره ازم مراقبت می کنه.مامانم دست تنها به هیچ وجه نمی تونه.به خصوص که اصلا متوجه نمیشه من چی می گم ولی اون هم از فردا باید بره سر کار.واقعا برام سخت خواهد شد.به ی پرستار تمام وقت احتیاج دارم.

امیدوارم بتونم این روزا رو پشت سر بزارم.

/ 4 نظر / 201 بازدید
کیمیا

سلام مریم عزیز. برات ارزوی سلامتی و زیبایی رو می کنم . من میامو هی سر می زنم که چه کارا می کنی .خوشحالم که جراحی کرده و تا چند وقته دیگه از زیباییت لذت می بری[گل]

فک نازیبا

سلام خااانومی منم میخوام پیشه دکتر مسگر زاده عمل کنم. یه جا نوشتی تیغه بینیت صااف شده یعنی دکتر بینیتم عمل کرده؟ آخه من بینیم یکم پل داره به دکتر گفتم بینیمم میشه عمل کنه گفت نه!!

شيرين

سلام عزيزم شما كي عمل كردين؟

شيرين

من بايد اگه خدا بخواد بي حرف پيش اسفند عمل كنم ميدوني هزينه عمل چقدره؟من فقط فك پايينمه